spojovacie prvky na drevo Simpson Strong-Tie
upevňovacie systémy eurotec
antikorové laná Jakob

Antikorové laná a koncovky Jakob

Architekti, dizajnéri a stavbári aplikujú lankové systémy JAKOB® INOX-LINE, a to nielen v interiéroch pri tvorbe zábradlí, treláži, výstavných expozícií, výloh výkladov ale aj na fasádach objektov ako stabilný oporný systém pre popínavé rastliny, resp. ako nosné, zavetrovacie, alebo záchranné systémy objektov.

Lankový systém JAKOB® INOX-LINE je považovaný na súčasnom svetovom trhu za absolútne bezkonkurenčný a vyváža sa do viac ako 60 krajín celého sveta. Všetky prvky programu pochádzajú výhradne z vlastnej produkcie. Počas výroby sú čistené vlastným, chráneným špeciálnym postupom.

Všetky, aj tie najmenšie objednávky starostlivo spracujeme. Objednávateľ schvaľuje výber komponentov zostavy a zodpovedá iba za zadané rozmery. Pri zložitejších zostavách spracúvame výkresovú dokumentáciu ktorá podlieha schváleniu zákazníkom. Výroba trvá najviac 5 dní od objednávky a dodávka zákazky sa uskutoční do 10 pracovných dní od objednávky.

Návrh riešenia a bezplatné konzultácie

Vzhľadom na komplexnosť a variabilitu ponuky systému JAKOB® INOX-LINE, ako aj ďalších výrobných programov JAKOB sme zaviedli bezplatné konzultácie pre architektov, konštruktérov ale aj koncových zákazníkov. Navrhneme riešenie pre Váš lankový systém a vypracujeme cenovú ponuku na schválený projekt.

Spoločnosť Jakob® AG založil Hans Jakob v roku 1904 vo švajčiarskom mestečku Trubschachen, kde vyrába už po tri generácie laná, lankové systémy a komponenty pre projekty s lanami z antikoróznej ocele triedy AISI 316 označovanej ako antikor, antikora, alebo tiež nerez.